Hakkımızda


GrafikBu hakkında

GrafikBu, Temmuz, 2017'de, müşterileri memnuniyeti ve müşterilerin bazı grafik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, Zübeyir Daylan tarafındna kuruldu. Burası bir freelancer (serbest çalışan) olan Zübeyir Daylan'ın 2. sitesi aslında. Birinci sitesi, kendi blog sitesi olur. Kendi blog sitesi olan zdaylan.com'da 2007'den beri bilgisayar,teknoloji, yurt dışı gezileri hakkında makaleler yazar.


Neden GrafikBu? Bu siteye neden güvenmeliyim

GrafikBu sadece bir freelancer temsil eden, tek çalışanlı grafik tasarım hizmeti sunmaktadır. Bu tasarımcının şahsı kimlik, ad bilgilerinden ziyade, kendisinin 10 yıldan fazla tecrübeleri, başarıları, portfolyosu ve sunduğu hizmetleri zaten sayfamızın her yerinde bulunur, kendisiyle çalışmak artık size kalmıştır. Yani kastımız şu ki, gizli veya anonim bir tasarımcı ile alışveriş yapmayacaksınız, şahsi kimliği belli, sizinle iletişim kurmayı bırakmayacak, taleplerinizi beraber değerlendirecek bir tasarımcı ile çalışmış oluyorsunuz. GrafikBu'da online ödeme yapmadan, sadece sipariş formu doldurup, projeyi tasarımcıyla görüştükten sonra, iki tarafın anlaşmasından sonra ödemenizi gerçekleştirmeniz ve hatta müşteri ve tasarımcı arasında ikili güveni kırmamak adına da belirtilen ücreti tarafımıza yarım ödemeniz ve arından projelerinize başlamamız aslında sizin için en güvenli grafik tasarım alşverişi olmaktadır. Bazı sitelerde ödeme gerçekleştikten sonra projelerinizin yanlış anlaşılması veya yanlış yapılması durumunda iadeniz bile gerçekleşmezken, GrafikBu'da bunun aksine, daha güvenli alış veriş sunarak müşterimize güven ve memnuniyet sağlmaktayız. En büyük amacımız, her zamanki gibi müşterilerimizi memnun etmektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!


 • GrafikBu kullanımı, sipariş etme veya paketler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım sayfamızı ziyaret edin.

 • Freelancer Tasarımcı, Zübeyir Daylan Hakkında


  1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Beykent Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünden mezun oldum. Lisedeyken Okyanus Koleji'ni terk edip, 2005 yılı ve devamındaki süreçte ilk kez Phoshop kullanmayı, site tasarlamayı, HTML kodlamayı ve bazı yabancı dilleri konuşmayı öğrendim. Bilgisayarları çok sevdiğim için yaklaşık 10 yıl bir bilgisayar bağımlısıydım. Bilgisayarları sevdiğim için, ilgili alanlarda bazı şeyler öğrendim.

  2013 yılında BilgeAdam'da 2 yıllık bir eğitim ile Grafik ve Web Tasarım, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, C# Programlama gibi diğer kursları gördüm, üstün başarılı diplomalarımı ve katılım belgelerimi aldım. İstanbul'da yaşıyorum, Daisy adında çok sevimli bir köpeğim var. Bazen fırsatım olduğunda yurt dışı gezileri düzenlerim. GrafikBu sahibi ve bir serbest çalışanı olarak en büyük amacım, müşterilerime en iyi hizmeti sunmak ve onları memnun etmektir.

  Beykent Üniversitesi Diploması  BilgeAdam Sertifikaları


  Grafik Tasarım Sertifikaları


  3D ve Teknik Çizim Sertifikaları  Yetenekleri


  # Yazılım Kendi derecelendirme
  1 Adobe Photoshop %98
  2 Adobe Illustrator %82
  3 Adobe Dreamweaver %95
  4 Adobe IndDesign %90
  5 Adobe Premiere %82
  6 Adobe After Effects %78
  7 Autodesk AutoCAD %72
  6 Autodesk 3dsmax %90
  <